“Liga Kubusiowego Narciarza” – zawody 22.02.2020r.

Słotwiny Arena w Krynicy będą gospodarzem ostatniej rundy tegorocznej LIGI KUBUSIOWEGO NARCIARZA, na którą organizujemy wyjazd.

Zawody odbędą się 22.02.2020r.

Zapraszamy wszystkich Niedźwiadków w wieku 4-13 lat do zapisów na zawody, które będą przyjmowane do 14.02.2020r.
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń podając imię, nazwisko i rok urodzenia Niedźwiadka na adres biuro@fundacjabear.pl lub na numer 500 178 488.

Gorąco zachęcamy do udziału dzieciaki trenujące w naszym niedźwiedziowym klubie oraz najwierniejszych kibiców do wspólnej, aktywnej zabawy na stoku.

Pokarzemy Kubusiowi, jak jeżdżą Niedźwiedzie ! 🙂

Informacje organizacyjne:

Karnet dla zawodnika kosztuje 20 zł i upoważnia do jazdy również na wyciągu krzesełkowym.

Po godzinie 10:30 będzie podawana przybliżona godzina startu danej grupy wiekowej.

W ciągu dnia będzie można wziąć udział w wielu zabawach na śniegu w ramach strefy zimowych atrakcji lub dołączyć do strefy kibica.

Opublikowany Zawody.