Ogłoszenie o konkursie !

Ponieważ musimy zmienić nazwę naszej Fundacji im. Stanisława Barabasza, ogłaszamy konkurs na najlepszą nazwę.

Prosimy nadsyłać swoje propozycje na adres fundacja.barabasza@wp.pl do 24 grudnia 2019r. podając w e-mailu swoje Imię i Nazwisko.

Spośród wszystkich nadesłanych propozycji komisja w składzie: Pani Beata, Pani Paulina, Pan Mateusz, Pani Małgosia, Pani Justyna oraz Pan Szef wybiorą 10 najlepszych nazw, które następnie będą brały udział w losowaniu. Autor zwycięskiej nazwy Fundacji otrzyma nagrodę w postaci 5 darmowych wyjazdów na narty oraz nagrodę rzeczową – niespodziankę.

W konkursie mogą brać udział tylko te osoby, które są zrzeszone w Fundacji i uczęszczają na zajęcia. Nazwa nie musi być utożsamiana z nartami, ani też zawierać czyjegoś imienia i nazwiska. W logo Fundacji zostaje nasz niedźwiedź i góry.

Ogłoszenie wyników nastąpi 01.01.2020r. Nowy Rok – nowa nazwa 🙂

ZAPRASZAMY wszystkich do wzięcia udziału w konkursie. Liczymy na Waszą kreatywność i pomysłowość.

Opublikowany Bez kategorii.